Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Drugi budynek Funduszu Mieszkań na Wynajem w Krakowie

Kolejna inwestycja Funduszu zlokalizowana jest przy ulicy Drukarskiej w Krakowie. W budynku znajdzie się 109 mieszkań o metrażach od 34 m² do 93 m². Zostanie on udostępniony najemcom w III kwartale 2017r.

W kwietniu tego roku Fundusz Mieszkań na Wynajem przedstawił swoją ofertę składającą się z 45 mieszkań przy ulicy Polonijnej 9. Oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem i zostanie uzupełniona o kolejne mieszkania, w tym również trzy i czteropokojowe.

W 7 kondygnacyjnym budynku przy ul. Drukarskiej znajdzie się 109 mieszkań; 23 jednopokojowe, 57 dwupokojowych, 22 trzypokojowe oraz 7 czteropokojowych. Dla najemców przewidziano również podziemne miejsca parkingowe oraz postojowe w okolicy budynku. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego, Krakowski Park Technologiczny, oraz dogodne połączenie samochodowe z centrum miasta i innymi dzielnicami Krakowa dzięki bliskości ul. M. Bobrzyńskiego. Oferta najmu mieszkań będzie przeznaczona zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm, szukających mieszkań dla swoich pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej

 

003