Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Fundusz Mieszkań na Wynajem – duże zainteresowanie ofertą

Minęły niemal 2 tygodnie od momentu przedstawienia pierwszych ofert w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem. Zainteresowanie 49 mieszkaniami znajdującymi się przy ul. Saperskiej w Poznaniu wyraziło kilkaset osób.

Tylko w ciągu 3 pierwszych dni od startu projektu, czyli od 7 stycznia br., ponad 400 osób zgłosiło chęć najmu mieszkania (ponad 800 zarejestrowanych poprawnie zgłoszeń). Największym zainteresowaniem cieszyło się dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 35m kw. Chęć jego wynajęcia zgłosiły aż 64 osoby. Obecnie wobec pierwszych osób, które się zgłosiły, rozpoczęła się procedura weryfikacji pod kątem zdolności do regulowania czynszu i możliwości spełnienia warunków związanych z najmem okazjonalnym. Zgodnie z zasadami Funduszu Mieszkań na Wynajem, osoby które pierwsze zgłosiły chęć najmu oraz pomyślnie przejdą procedurę weryfikacji, po 1 marca będą mogły podpisać umowę najmu i wprowadzić się do wybranych lokali.
Oferta mieszkań do wynajęcia, do których nadal można zgłaszać chęć najmu znajduje się na stronie www.jakusiebie.pl. Na najemców czekają przede wszystkim mieszkania dwu- i trzypokojowe.
Na oddanie czeka jeszcze kolejnych 75 mieszkań w tym samym budynku przy ul. Saperskiej w Poznaniu. Spółka BGK Nieruchomości, zarządzająca portfelem aktywów Funduszu Mieszkań na Wynajem jest także w trakcie analizy kolejnych projektów – budynków zlokalizowanych w największych aglomeracjach: warszawskiej, trójmiejskiej, krakowskiej, wrocławskiej, łódzkiej, poznańskiej i śląskiej.
Jak można wynająć mieszkanie w ramach Funduszu Mieszkań na wynajem? Wystarczy wejść na stronę www.jakusiebie.pl i skorzystać z formularza dostępnego przy każdej ofercie najmu lub zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta pod numer: 801 800 388 lub 22 468 84 60.