Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Fundusz Mieszkań na Wynajem inwestuje we Wrocławiu

  • wroclaw_1

Kolejną lokalizacją inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem jest Wrocław. Budynek z ponad stu mieszkaniami przy ulicy Dąbrowskiego 40 zostanie udostępniony najemcom w pierwszym kwartale 2017 roku.

Do tej pory w portfolio Funduszu Mieszkań na Wynajem znalazły się inwestycje w Poznaniu, Piasecznie (w aglomeracji warszawskiej), Gdańsku, Krakowie i w Katowicach. Wrocław to kolejne miasto, w którym Fundusz Mieszkań na Wynajem zaproponuje najemcom lokale.

Budynek, którego budowa rozpoczęła się w lipcu br. zlokalizowany jest przy ulicy Dąbrowskiego 40. Jego położenie w ścisłym centrum, a zarazem w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta, wyższych uczelni, galerii handlowych (Galeria Renoma – 1 km, Galeria Dominikańska – 1,4 km i Arkady Wrocławskie – 1 km) oraz terenów zielonych, stanowi jeden z wielu atutów tej inwestycji. Bliskość Dworca PKP Wrocław Główny (400 m), jak również Dworca PKS (750 m), czyni tą lokalizację szczególnie odpowiednią dla osób często podróżujących. Architektura budynku zakłada jedną kondygnację podziemną i 5 kondygnacji nadziemnych. Mieszkania na ostatnim piętrze będą posiadać w pełni funkcjonalne antresole. W budynku znajdą się miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Fundusz przedstawi również ofertę lokali usługowych do wynajęcia znajdujących się w tej lokalizacji.