Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Fundusz Mieszkań na Wynajem przedstawia ofertę w Gdańsku

W ofercie Funduszu Mieszkań na Wynajem znajdą się 134 mieszkania, zlokalizowane w budynku przy ulicy Kilińskiego 1 na terenie osiedla Browar Gdański. Do dyspozycji najemców są zróżnicowane lokale; od kawalerek do 4- pokojowych apartamentów.

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi Funduszu dotyczących udostępnienia lokali najemcom w pierwszym kwartale 2016 r, już od 22 października br. będzie można składać zgłoszenia na 69 mieszkań. Pozostałe zostaną przedstawione klientom do końca listopada br.
Lokale wprowadzone właśnie do oferty przez Fundusz Mieszkań na Wynajem znajdują się w budynkach położonych w Gdańsku, przy ulicy Kilińskiego 1, które stanowią II etap projektu obejmującego zespół mieszkalno-usługowy Browar Gdański. Na jego terenie znajdują się budynki po nieczynnym browarze, z których część wpisana jest do rejestru zabytków i przeznaczona do rewitalizacji. Nieruchomość swoją architekturą nawiązuje do zabytkowego otoczenia.
W budynku znajdują się 134 mieszkania, w tym: 16 jednopokojowych, 70 dwupokojowych, 34 trzypokojowe i 14 czteropokojowych, o powierzchni od 26 do 96 metrów kwadratowych. Wszystkie są wykończone pod klucz, z kuchniami i łazienkami wyposażonymi w meble oraz sprzęt AGD. Zainteresowani będą mieli także możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym i komórki lokatorskiej. Do oferty trafiły również lokale użytkowe o metrażu od 41 do 135 m2.
Podobnie jak w innych miastach, z oferty w Gdańsku będą mogły skorzystać firmy szukające mieszkań dla swoich pracowników bądź w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.