Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Fundusz Mieszkań na Wynajem publikuje ofertę kolejnych mieszkań w Poznaniu

Rusza druga tura wynajmu lokali w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem. Od dziś na stronie www.jakusiebie.pl dostępna jest oferta najmu kolejnych 75 mieszkań w bloku przy ul. Saperskiej w Poznaniu.

Zgodnie z zapowiedzią, Fundusz Mieszkań na Wynajem niebawem udostępni kolejne mieszkania najemcom. Są to lokale z drugiej klatki schodowej w budynku przy ul. Saperskiej w Poznaniu. Oferta zawiera 26 mieszkań 1-pokojowych, 42 mieszkania 2-pokojowe oraz 7 mieszkań 3-pokojowych, o metrażach od 23,6 m2 do 56,4 m2. Wszystkie lokale będą wykończone pod klucz, z kuchniami wyposażonymi w zabudowę i sprzęt AGD oraz z w pełni urządzonymi łazienkami, wyposażonymi także w pralki. Mieszkania, które są obecnie wykańczane i wyposażane będą dostępne po 4 maja. Od dziś można zgłaszać chęć najmu za pośrednictwem formularza dostępnego przy każdej ofercie na stronie jakusiebie.pl lub telefonicznie, kontaktując się z Centrum Obsługi Klienta Funduszu Mieszkań na Wynajem.
Projekt Mieszkań na Wynajem oparty jest na zasadach komercyjnych, a ceny wynajmu mieszkań zależą m.in. od długości trwania umowy najmu – są niższe dla osób, które zdecydują się na podpisanie umowy na okres od 2 do 4 lat. Najemcą może zostać każdy, kto przejdzie procedurę weryfikacji finansowej pod kątem możliwości regulowania czynszu oraz spełni wymogi związane z najmem okazjonalnym. Zgłoszenia rozpatrywane są zgodnie z kolejnością ich rejestracji.
Fundusz Mieszkań na Wynajem jest komercyjnym projektem Banku Gospodarstwa Krajowego, stworzonym na wzór rozwiązań działających od lat w Europie Zachodniej. To nowatorskie na polskim rynku przedsięwzięcie mające na celu pobudzenie sektora mieszkań na wynajem oraz poprawienie mobilności zawodowej Polaków.
Oferta mieszkań w Poznaniu dostępna jest na stronie internetowej www.jakusiebie.pl. Centrum Obsługi Klienta udziela szczegółowych informacji nt. zasad najmu pod numerem infolinii 801 800 388 lub 22 468 84 60.