Warszawa Bielany , Przy Agorze

termin realizacji: III kwartał 2016 roku
Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan
Opis inwestycji:
Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bielany, 8 km od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. W budynku na ul. Przy Agorze 24/26 znajdują się lokale mieszkalne o powierzchni od 31,61m² do 76,98m², w tym 27 mieszkań jednopokojowych, 176 dwupokojowych oraz 26 trzypokojowych, w sumie 229 mieszkań. Wszystkie są wykończone w dobrym standardzie „pod klucz”, oraz posiadają wyposażone w meble i sprzęt AGD kuchnie i łazienki. W każdym mieszkaniu zaprojektowano szafy ubraniowe. W budynku przewidziano również 10 lokali usługowych do wynajęcia. Mieszkania są funkcjonalne, poprzez zapewnienie odpowiedniego rozkładu pomieszczeń z podziałem na strefę dzienną i nocną, zapewniają wszystkim mieszkańcom komfort w codziennym użytkowaniu, szczególnie istotny w przypadku rodzin. Kolorystyka mieszkań jest zgodna z preferencjami osób młodych oraz odpowiednia dla rodzin z małymi dziećmi.

Najemcy korzystający z usług Funduszu Mieszkań na Wynajem będą mogli wynająć miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórkę lokatorską. Swoją ofertę Fundusz kieruje również do firm, chcących wynająć mieszkania dla swoich pracowników lub w celu prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Lokalizacja:

Inwestycja znajduje się w dzielnicy Bielany, 8 km od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Budynek położony jest w pobliżu stacji metra: Młociny – ok. 400 m oraz Wawrzyszew – ok. 700 m. Zaledwie 5 minut spacerem zajmuje dotarcie do pętli tramwajowej, a 10 minut do najbliższego przedszkola oraz szkół: podstawowej i liceum ogólnokształcącego. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Las Lindego, Szpital Bielański oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa i rekreacyjna: supermarkety, ścieżki rowerowe, parki, baseny i obiekty sportowe. Budynek położony jest około 600 m od trasy Mostu Północnego łączącego się z drogą krajową nr. 61 (Warszawa – Augustów) oraz drogą krajową nr. 7 (Chyżne – Gdańsk).

Inwestycja Przy Agorze to również idealna lokalizacja dla studentów pobliskich uczelni: Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW), Akademii Wychowania Fizycznego (AWF) oraz Papieskiego Wydziału Teologicznego.

Jej lokalizacja spełnia wymogi osób pracujących w centrum Warszawy - podróż metrem trwa zaledwie ok. 18 minut, jak również rodzin z dziećmi i tych, którzy cenią sobie możliwość rekreacji blisko miejsca zamieszkania.

Komunikacja:

Stacja metra Młociny – 400 m.
Stacja metra Wawrzyszew – 700 m.
Most Północny – 600 m.
Linie tramwajowe: 11, 22, 24, 28, 33, 75, przystanek Metro Młociny – 650 m.
Linie tramwajowe: 1,4, 6, 15, 17, 18, 26, 35, 41 przystanek Przy Agorze, 1,5 km.
Linie autobusowe: 103, 121, 303, N41, N46 przystanek ul. Sokratesa, 160 m.

Szkoły, przedszkola, żłobki:

Przedszkole nr 272 im. Misia Uszatka – 180 m.
Szkoła Podstawowa nr 273 im. dr A. Landy – 350 m.
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 247 im. K. Lisieckiego - "Dziadka" – 220 m.
Gimnazjum Nr 75 z Oddziałami Integracyjnymi im. Aleksandra Fredry – 450 m.
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) – 1,9 km.
Akademia Wychowania Fizycznego (AWF) – 2,8 km.

Szpitale i przychodnie:

Centrum Medyczne Medycyny Rodzinnej – 270 m.
Szpital Bielański – 1,6 km.

Niniejsza prezentacja ofert nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.