Lokale użytkowe – Warszawa

Lokale użytkowe – Warszawa


Przy Agorze 26

Oferujemy do wynajęcia lokale użytkowe zlokalizowane w dzielnicy Bielany, 8 km od centrum Warszawy, przy ul. Przy Agorze 26. Lokale położone są na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, wszystkie wykończone, z witrynami skierowanymi na ul. Przy Agorze. Istnieje możliwość najmu dowolnej ilości miejsc postojowych w hali podziemnej. Budynek położony jest w pobliżu stacji metra: Młociny – ok. 400 m oraz Wawrzyszew – ok. 700 m, a dotarcie do pętli tramwajowej zajmuje tylko 5 minut. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Las Lindego, Szpital Bielański oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa i rekreacyjna: supermarkety, ścieżki rowerowe, parki, baseny i obiekty sportowe. Budynek położony jest ok. 600 m od trasy Mostu Północnego łączącego się z drogą krajową nr. 61 (Warszawa – Augustów) oraz drogą krajową nr. 7 (Chyżne – Gdańsk).

Lista ofert:

Numer oferty
Powierzchnia lokalu
Pliki do pobrania
WARPAGU01 141,62 m² Pobierz
WARPAGU02 172,31 m² Pobierz
WARPAGU04 131,59 m² Pobierz

Samochodowa 2 (róg Domaniewskiej)

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne lokale usługowe i biurowe zlokalizowane w Warszawie przy ul. Samochodowej 2 (róg Domaniewskiej), na parterze nowoczesnego budynku z 97 lokalami mieszkalnymi oraz 2-poziomowym parkingiem podziemnym ze 133 miejscami postojowymi. Doskonała lokalizacja to główny atut inwestycji położonej w samym sercu Mokotowa, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, Pól Mokotowskich oraz stacji metra: Wierzbno i Wilanowska. Lokale usługowe usytuowane są na parterze nowoczesnego budynku z witrynami skierowanymi na ulicę Samochodową i Domaniewską, biurowe zaś zajmują wyższe kondygnacje. Lokale są wykończone w wysokim standardzie wyposażone również w podjazdy dla niepełnosprawnych. Powierzchnie przeznaczone są do indywidualnej aranżacji, zgodnie z preferencjami Najemcy. Do dyspozycji Najemców są również miejsca postojowe w hali garażowej.

Lista ofert:

Numer oferty
Powierzchnia lokalu
Pliki do pobrania
 WARSAMU1 239,13 m² Pobierz
 WARSAMU2 335,09 m² Pobierz
 WARSAMU3 380,36 m² Pobierz

Terespolska 17

Oferujemy do wynajęcia lokale usługowe oraz biurowe zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Terespolskiej 17, w dzielnicy Praga Południe, w bezpośrednim sąsiedztwie Sądu Rejonowego. Lokale usługowe usytuowane są na parterze nowoczesnego budynku z witrynami skierowanymi na ulicę, biurowe zaś zajmują pierwszą kondygnację. Powierzchnie przeznaczone są do indywidualnej aranżacji zgodnie z preferencjami Najemcy. Do dyspozycji Najemców są również miejsca postojowe w hali garażowej. Lokalizacja zapewnia bliskość placówek edukacyjnych: Przedszkole nr 166, SP nr 255, Zespół Szkół nr 12 im. Olimpijczyków, Zespół Szkół Specjalnych nr 91, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, służby zdrowia: Attis (Centrum Leczniczo-Rehabilitacyjne i Medycyny Pracy). W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe 123, 125, 135, 175, 202, 311, N03, N21, N71 i tramwajowe 3, 6, 9, 22, 24, 26. Odległość od Dworca Kolejowego Warszawa Wschodnia wynosi 1,8 km, natomiast od Dworca Wileńskiego 3 km.  W pobliżu planowana jest także stacja II linii metra – Wileńska.

Lista ofert:

Numer oferty
Powierzchnia lokalu
Pliki do pobrania
WARTERU1 514,93 m² Pobierz
WARTERB1 543,65 m² Pobierz

 

Kod zabezpieczający:

security code

Przepisz kod (małe litery):

Submit