Gdańsk, Jana Kilińskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
od 6 999 PLN netto
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 91,26 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pomieszczeń: 4
  • Lokalizacja : Gdańsk Wrzeszcz Dolny , Jana Kilińskiego
  • Rok budowy : 2015
  • Piętro: 0 na 5
  • Numer oferty : GDAKILU03
  • Cena za m2 : 76.69 PLN netto

Lokal użytkowy usytuowany na parterze z wejściem i witryną od ulicy Kilińskiego 9, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do Galerii Handlowej Metropolia.

LOKALIZACJA :

Lokal znajduje się na prestiżowym Osiedlu Browar Gdański. Miejsce to cechuje elegancja, niebanalna architektura, ciekawe detale, duże witryny zapewniające dostęp światła, a także wyjątkowa lokalizacja, dzięki którym prowadzona działalność będzie w każdym przypadku niepowtarzalna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone m.in. Park Kuźniczki i Plac Wybickiego. W niedalekiej odległości kilkuset metrów mamy trzy galerie handlowe (Manhattn, Galeria Bałtycka, Galeria Metropolia), biura zaplecze handlowo usługowe. Ponadto tuż obok znajduje się stacja kolejowa Gdańsk Wrzeszcz, która jest dużym węzłem przesiadkowym dla całego Trójmiasta łączącym w sobie SKM, PKP i PKM oraz pętlę autobusową.

OPIS LOKALU:
Składa się z trzech pomieszczeń: powierzchni usługowej, pomieszczenia socjalnego i toalety o łącznej powierzchni użytkowej 91,25 m2.
Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje: centralne ogrzewanie, wentylacja, instalacja elektryczna i sanitarna. Ogrzewanie za pomocą sieci miejskiej.
Wysokość pomieszczeń 310 cm.
Duże witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz pozyskania nowych klientów.
Przed lokalem istnieje możliwość zaparkowania pojazdów oraz wydzielenia przestrzeni (ok. 35 m2) pod ogródek gastronomiczny.
Lokal w stanie deweloperskim z możliwością dostosowania wnętrza do profilu prowadzonej działalności.

Lokal z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową, medyczną, biurową, czy małą gastronomię (kawiarnia, cukiernia, bistro, bar).

Zgoda Wynajmującego na koncesję ABC

Istnieje możliwość dodatkowego wynajmu miejsc postojowych w garażu podziemnym, a także schowka.
Podana cena jest kwotą netto uwzględniającą czynsz, dodatkowo najemca uiszcza opłatę eksploatacyjną w wysokości 6,10 PLN/mkw., media wg. zużycia oraz wywóz śmieci wg. deklaracji.

Osoba do kontaktu:
Maciej Okoń
T: +48 502 630 150