Katowice, gen. Kazimierza Pułaskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
od 10 999 PLN netto
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 242,61 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Katowice Dolina Trzech Stawów , gen. Kazimierza Pułaskiego
  • Piętro: 0 na 8
  • Numer oferty : KATPULU03
  • Cena za m2 : 45.34 PLN netto

Lokal użytkowy (handlowo-usługowy) usytuowany na parterze z dwoma wejściami i witrynami od ulic Puławskiego i Sikorskiego w sąsiedztwie marketu Biedronka, biurowca JSW Innowacje i apartamentów przy Dolinie Trzech Stawów.

Możliwe przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe, medyczne, gastronomiczne, przedszkolne i inne nieuciążliwe działalności gospodarcze.

OPIS INWESTYCJI:
Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalami usługowymi. Rok budowy 2016.
W budynku przy ul. Gen. Pułaskiego 27, znajduje się 146 lokali mieszkalnych na wynajem, a w parterze mieszczą się 3 lokale o przeznaczeniu handlowo-usługowym.

LOKALIZACJA :
Inwestycja znajduje się w odległości 2 km od centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i akwenów wodnych - Parku Trzech Stawów.
Budynek położony jest w centralnej części Katowic przy ul. Gen. Puławskiego 27.
Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią nowo wybudowane budynki apartamentowe, osiedle Paderewskiego, nowoczesne budynki biurowe (JSW Innowacje), Uniwersytet Śląski, Biblioteka Śląska. Liczba mieszkańców tego terenu to około 20000. W okolicy znajduje się pełna infrastruktura, punkty handlowe i usługowe, szkoła oraz przedszkole publiczne, tereny rekreacyjne i szlaki rowerowe.

OPIS LOKALU:
Lokal składa się z 1 pomieszczenia - sali usługowej o łącznej powierzchni 242,61 m2.
Istnieje możliwość połączenia lokalu z sąsiednim o powierzchni 113 mkw.
Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne przyłącza: centralnego ogrzewania, wentylacji (rozprowadzona instalacja wraz z centralą wentylacyjną), instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Ogrzewanie za pomocą instalacji miejskiej.
Wysokość lokalu 340 cm.
Lokal z witrynami skierowanymi od Puławskiego, które zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz dostarczają dużą ilość światła dziennego.
Przed lokalem istnieje możliwość zaparkowania pojazdów.
Lokal w stanie deweloperskim z możliwością aranżacji zgodnej z funkcją zakładaną przez najemcę.

Zgoda Wynajmującego na sprzedaż alkoholu
Brak wspólnoty mieszkaniowej (budynek jest w 100% własnością funduszu inwestycyjnego).
Brak odstępnego.

Kaucja wymagana w wysokości trzymiesięcznych kosztów najmu brutto.
Istnieje możliwość dodatkowego wynajmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Zachęcamy do kontaktu w ofercie posiadamy kilkadziesiąt lokali użytkowych w największych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Piaseczno).

Osoba do kontaktu:

Maciej Okoń

T: 502 630 150