Wrocław, Zakładowa

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
od 5 100 PLN netto
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 85,44 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Wrocław Kleczków , Zakładowa
  • Rok budowy : 2017
  • Piętro: 0 na 6
  • Numer oferty : WROZAKU710
  • Cena za m2 : 59.69 PLN netto

Lokal użytkowy (handlowo-usługowy) zaadoptowany pod gabinet/salon fryzjerski-kosmetyczny usytuowany na parterze z wejściem i witryną od ulicy Zakładowej w sercu osiedla Promenady Wrocławskiej i w bezpośrednim sąsiedztwie hipermarketu E.Leclerc.

Możliwe przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe, medyczne, gastronomiczne i inne nieuciążliwe działalności gospodarcze. Preferowana działalność fryzjersko kosmetyczna.

OPIS INWESTYCJI:
Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalami usługowymi. Rok budowy 2017.
W budynku przy ul. Zakładowej, znajduje się 128 apartamentów na wynajem, a w parterze mieści się kilka lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym (wśród najemców jest Hebe, Krasnolód, Inmedio Trendy, Gabinety medyczne i inne).

LOKALIZACJA :
Inwestycja znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Zakładowej 8, 10, 12, 14 w dzielnicy Psie Pole i jest częścią dużego nowoczesnego osiedla Promenady Wrocławskie, które powstają na ponad 15 hektarowym terenie. Łącznie powstanie tu 100 tys.m2 powierzchni mieszkalnej, 90 tys.m2 nowoczesnej powierzchni biurowej oraz niemal 5 000 m2 powierzchni usługowej na parterach budynków. Lokale dedykowane są szerokiej gamie odbiorców - od drobnych wytwórców do dużych operatorów sieciowych. Poprzez zdywersyfikowane formy usług najemcy będa się uzupełniać i wspierać.
Kolejnym atutem inwestycji są atrakcyjne miejsca spacerowe i rekreacyjne, zlokalizowane wzdłuż głównej odnogi rzeki Odry. W sezonie letnim, rozbudowane nabrzeże z piaszczystą plażą, zachęca mieszkańców do relaksu w gronie rodziny i przyjaciół. W okolicy znajdują się tereny zielone: Park Słowiański, Park Staszica oraz Park Jana Kasprowicza. W sąsiedztwie znajduje się kompleks nowoczesnych biurowców - Promenady Business Park.
Na terenie osiedla funkcjonują m.in.: sklep spożywczy, drogeria, restauracja, pizzeria, apteka, przychodnia NZOZ, stomatologia, bank, gabinet weterynaryjny, przedszkole, szkoła.

OPIS LOKALU:
Lokal składa się z pięciu pomieszczeń: 1 pomieszczenia usługowego, pomieszczenia socjalnego, pomieszczenia pedicure i toalety o łącznej powierzchni użytkowej 85,44 m2.
Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje: centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Ogrzewanie za pomocą instalacji miejskiej.
Wysokie witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz dostarczają dużą ilość światła dziennego.
Lokal jest w stanie pod klucz. Oferta nie obejmuje widocznych na zdjęciach ruchomości takich jak meble, sprzęt fryzjerski inne.

W razie potrzeby wynajmujący wyraża zgodę Wynajmującego na sprzedaż alkoholu
Brak wspólnoty mieszkaniowej (budynek jest w 100% własnością funduszu inwestycyjnego).
Brak odstępnego.

Podana cena jest kwotą netto uwzględniającą czynsz, dodatkowo najemca uiszcza oplatę eksploatacyjną w wysokości 6,90 PLN / mkw. lokalu oraz rachunki za media i wywóz odpadów.

Osoba do kontaktu:
Maciej Okoń
T: +48 502 630 150