Wrocław, gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
od 4 999 PLN netto
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 106 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pomieszczeń: 3
  • Lokalizacja : Wrocław Krzyki , gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Rok budowy : 2016
  • Piętro: 0 na 5
  • Numer oferty : WRODABU129
  • Cena za m2 : 47.16 PLN netto

Lokal użytkowy (handlowo-usługowy) usytuowany na parterze z wejściem i witryną od ulicy Dąbrowskiego w sąsiedztwie Dworca PKP Wrocław Główny, Starego Miasta i Hotelu Ibis Styles.

Możliwe przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe, medyczne, lekka gastronomia i inne nieuciążliwe działalności gospodarcze.

OPIS INWESTYCJI:
Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalami usługowymi. Rok budowy 2017.
W budynku przy ul. Dąbrowskiego 40, znajduje się 118 apartamentów na wynajem, a w parterze mieści się kilkanaście lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym.
W budynku funkcjonuje Aparthotel Absynt (70 apartamentów), Centrum Rehabilitacji Modus oraz Przedszkole .

LOKALIZACJA :
Inwestycja znajduje się w bezpośrednim centrum Wrocławia w odległości 300 m od Dworca PKP Wrocław Główn, CH Wroclavia i Dworca PKS, a także w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Ibis Styles i nowoczesnych biurowców (Silver Tower, Delta 44). W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się Plac Dominikański, CH Arkady i rozbudowana baza hotelowa przy ul. Piłsudskiego (Hotel Sofia, Hotel Piast, Hotel Europejski, Hotel Polonia).

OPIS LOKALU:
Lokal składa się z trzech pomieszczeń: 1 pomieszczenia usługowego, pomieszczenia socjalnego i toalety o łącznej powierzchni użytkowej 106 m2. Dodatkowo do lokalu przynależy taras ok. 10 m2 (nie wliczony do powierzchni lokalu).

Lokal jest zaadoptowany - gotowy do rozpoczęcia w nim działalności.

Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne przyłącza: centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Ogrzewanie za pomocą instalacji miejskiej.
Wysokość lokalu około 350 cm (od posadzki do sufitu podwieszonego).
Lokal z witrynami skierowanymi na dwie strony świata o łącznej długości z 2 wejściami (od dąbrowskie i od przynależnego tarasu).
Witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności.
Przed lokalem istnieje możliwość zaparkowania pojazdów (ogólnodostępny parking).

Kaucja wymagana w wysokości trzymiesięcznych kosztów najmu brutto.
Podana cena jest kwotą netto uwzględniającą czynsz, dodatkowo najemca uiszcza opłatę eksploatacyjną w wysokości 6,50 PLN/mkw. oraz media wg. zużycia.

Osoba do kontaktu:

Maciej Okoń
T: +48 502 630 150