Wrocław, gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
od 5 199 PLN netto
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 106 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pomieszczeń: 3
  • Lokalizacja : Wrocław Krzyki , gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Rok budowy : 2016
  • Piętro: 0 na 5
  • Numer oferty : WRODABU129
  • Cena za m2 : 49.05 PLN netto

Lokal użytkowy (handlowo-usługowy) usytuowany na parterze z wejściem i witryną od ulicy Dąbrowskiego w sąsiedztwie Dworca PKP Wrocław Główny, Starego Miasta i Hotelu Ibis Styles.

Możliwe przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe, medyczne, gastronomiczne i inne nieuciążliwe działalności gospodarcze.

OPIS INWESTYCJI:
Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalami usługowymi. Rok budowy 2016.
W budynku przy ul. Dąbrowskiego 40, znajduje się 118 apartamentów na wynajem, a w parterze mieści się kilkanaście lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym.
W budynku funkcjonuje Aparthotel Absynt.

LOKALIZACJA :
Inwestycja znajduje się w bezpośrednim centrum Wrocławia w odległości 300 m od Dworca PKP Wrocław Główny i Dworca PKS, a także w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Ibis Styles, nowoczesnych biurowców (Silver Tower, Delta 44). W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się Plac Dominikański, CH Wroclavia, CH Arkady i rozbudowana baza hotelowa przy ul. Piłsudskiego (Hotel Sofia, Piast, Europejski, Polonia).

OPIS LOKALU:
Lokal składa się z trzech pomieszczeń: 1 pomieszczenia usługowego, pomieszczenia socjalnego i toalety o łącznej powierzchni użytkowej 106 m2.
Lokal zaadoptowany w podstawowym standardzie biurowym.
Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne przyłącza: centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Ogrzewanie za pomocą instalacji miejskiej.
Wysokość lokalu około 350 cm.
Lokal z witrynami skierowanymi na dwie strony świata o łącznej długości z 2 wejściami (od dąbrowskie i od przynależnego ogródka).
Duże witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz dostarczają dużą ilość światła dziennego.
Przed lokalem istnieje możliwość zaparkowania pojazdów.


Zgoda Wynajmującego na sprzedaż alkoholu
Brak wspólnoty mieszkaniowej (budynek jest w 100% własnością funduszu inwestycyjnego).
Brak odstępnego.

Kaucja wymagana w wysokości trzymiesięcznych kosztów najmu brutto.
Istnieje możliwość dodatkowego wynajmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.
Podana cena jest kwotą netto uwzględniającą czynsz i opłatę eksploatacyjną.