Wrocław, gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
od 6 499 PLN netto
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 136,62 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pomieszczeń: 3
  • Lokalizacja : Wrocław Krzyki , gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
  • Rok budowy : 2016
  • Piętro: 0 na 5
  • Numer oferty : WRODABU133
  • Cena za m2 : 47.57 PLN netto

Lokal użytkowy (handlowo-usługowy) usytuowany na parterze z wejściem i witryną od ulicy Dąbrowskiego w sąsiedztwie Dworca PKP Wrocław Główny, Starego Miasta i Hotelu Ibis Styles.

Możliwe przeznaczenie: handlowe, usługowe, biurowe, medyczne, gastronomiczne i inne nieuciążliwe działalności gospodarcze.

OPIS INWESTYCJI:
Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym i lokalami usługowymi. Rok budowy 2016.
W budynku przy ul. Dąbrowskiego 40, znajduje się 118 apartamentów na wynajem, a w parterze mieści się kilkanaście lokali o przeznaczeniu handlowo-usługowym.
W budynku funkcjonuje Aparthotel Absynt.

LOKALIZACJA :
Inwestycja znajduje się w bezpośrednim centrum Wrocławia w odległości 300 m od Dworca PKP Wrocław Główny i Dworca PKS, a także w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu Ibis Styles, nowoczesnych biurowców (Silver Tower, Delta 44). W nieco dalszym sąsiedztwie znajduje się Plac Dominikański, CH Wroclavia, CH Arkady i rozbudowana baza hotelowa przy ul. Piłsudskiego (Hotel Sofia, Piast, Europejski, Polonia).

OPIS LOKALU:
Lokal składa się z trzech pomieszczeń: 1 pomieszczenia usługowego, pomieszczenia socjalnego i toalety o łącznej powierzchni użytkowej 136,62 m2.
Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne przyłącza: centralnego ogrzewania, wentylacji, instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Ogrzewanie za pomocą instalacji miejskiej.
Wysokość lokalu około 450 cm z lokalnymi obniżeniami.
Lokal idealny pod działalność gastronomiczną: narożny z witrynami skierowanymi na dwie strony świata o łącznej długości 17,5 m z wejściem od ul. Dąbrowskiego.
Wysokie witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz dostarczają dużą ilość światła dziennego.
Przed lokalem istnieje możliwość zaparkowania pojazdów.

Zgoda Wynajmującego na sprzedaż alkoholu
Brak wspólnoty mieszkaniowej (budynek jest w 100% własnością funduszu inwestycyjnego).
Brak odstępnego.

Kaucja wymagana w wysokości trzymiesięcznych kosztów najmu brutto.
Podana cena jest kwotą netto uwzględniającą czynsz, dodatkowo najemca uiszcza opłatę eksploatacyjną w wysokości 6 PLN/mkw. oraz media wg. zużycia.

Osoba do kontaktu:
Maciej Okoń
tel. 502 630 150