Gdańsk, Jana Kilińskiego

Mieszkanie na wynajem
4967.12 PLN, Pow. 72,85 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
72,85 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Wrzeszcz Dolny , Jana Kilińskiego
Rok budowy:
2015
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
GDAKIL902
Cena za m2:
68.18 PLN
Opis mieszkania:
Mieszkanie jest przygotowane w standardzie „pod klucz”: wykończone są wszystkie elementy mieszkania: podłogi, sufity, ściany, zamontowane drzwi wewnętrzne oraz oświetlenie, a w oknach mieszkań zlokalizowanych na parterze plisy okienne.
Oferowane mieszkanie ma także w pełni wyposażoną kuchnię (szafki kuchenne, płyta kuchenna cztero-palnikowa, zlew, okap podłączony do kanału wentylacyjnego, lodówka, zmywarka, piekarnik), za wyjątkiem kuchenki mikrofalowej i czajnika oraz w pełni wyposażoną łazienkę (płytki ceramiczne, armatura, biały montaż w tym między innymi wanna lub kabina prysznicowa, pralka, lustro).
Mieszkanie nie jest wyposażone w inne meble, takie jak sofa, łóżka, stół, krzesła, szafki, biurka, itp., ani w urządzenia takie jak telewizor czy telefon.
Internet, TV kablowa, Telefon - możliwość indywidualnego podpisania umowy z dostawcą usług multimedialnych.
Każde mieszkanie zostało indywidualnie zaprojektowane przez architektów, co sprawia, że każdy z najemców poczuje się jak u siebie.

Cena czynszu za lokal dotyczy umowy na 24 miesiące.
Do ceny czynszu za lokal należy doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 6,10 PLN za metr kwadratowy /związaną z utrzymaniem części wspólnych w budynku/ oraz media zgodnie z odczytem liczników.

Opis budynku:
Budynek mieszkalny, dwuklatkowy, o V kondygnacjach nadziemnych (parter i 4 piętra) wraz z garażem podziemnym (na poziomie -1 i -2). W budynku zlokalizowanym przy ul. Kilińskiego 1 znajduje się 69 mieszkań. Pod budynkiem zaprojektowano garaż z 266 miejscami postojowymi oraz 138 komórkami lokatorskimi.

Opis inwestycji:
Browar Gdański to prestiżowa inwestycja zlokalizowana na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. W sąsiedztwie odrestaurowanych zabytków, zostały wkomponowane nowoczesne zespoły apartamentowe, które w idealny sposób korespondują z historycznym charakterem Dolnego Wrzeszcza. Jest to inwestycja będąca unikatowym przedsięwzięciem na skalę ogólnopolską, łącząca historię z nowoczesnością. Na terenie kompleksu, obok budynków mieszkalnych wykończonych w wysokim standardzie, zaplanowany został również kompleks budynków usługowo - handlowych oraz powierzchnie biurowe, które dzięki harmonijnemu połączeniu zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą, tworzą miejsce o szczególnym charakterze. Nie tylko dla mieszkańców, zostaną udostępnione również obiekty kulturalno-rozrywkowe, rekreacyjne oraz wyjątkowa atrakcja tego miejsca - mini browar.
Browar Gdański został wybrany najlepszą inwestycją mieszkaniową Trójmiasta w 2013r., a także zdobył IV miejsce w plebiscycie na najciekawszą inwestycję Trójmiasta 2014r.

Opis okolicy:
Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Kilińskiego 1, przy skrzyżowaniu z ulicą Nad Stawem, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji PKP Wrzeszcz w Gdańsku, w dzielnicy Wrzeszcz. Położenie to zapewnia doskonałe połączenia komunikacyjne z resztą Trójmiasta oraz stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Ponadto, w pobliżu planowanej inwestycji znajdują się przystanki autobusowe: jeden przy stacji PKP Wrzeszcz, a drugi przy skrzyżowaniu ulicy Kościuszki i Kilińskiego oraz dworzec autobusowy Gdańsk - Wrzeszcz. Inwestycja posiada także bardzo korzystną lokalizację względem placówek edukacyjnych oraz zdrowotnych. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji zlokalizowane są przedszkola (Przedszkole nr 28, nr 15 „Niezapominajka”, nr 52, Domek Przedszkolaka Montessori, Smykowo żłobek-przedszkole), szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa nr 24, nr 45, nr 69 nr 27, nr 70) oraz gimnazja (III Gimnazjum Społeczne STO, Magellanum - Akademickie Gimnazjum, Gimnazjum nr 25, Gimnazjum Społeczne nr 35). Inwestycja jest także bardzo dobrze usytuowana względem uczelni wyższych. W niedalekiej odległości (stacja PKP Przymorze) znajduje się Uniwersytet Gdański, w zasięgu 1,5 kilometra położona jest Politechnika Gdańska, a przy PKP Stocznia - Gdański Uniwersytet Medyczny. Ponadto, w pobliżu znajdują się szkoły prywatne i policealne tj. Cosinus czy Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa.
Z racji na niedalekie sąsiedztwo Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w pobliżu inwestycji znajdują się liczne kliniki i oddziały Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego. Ponadto, w pobliżu inwestycji znajduje się 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią, Szpital Dziecięcy Polanki. W pobliżu znajdują się także liczne przychodnie.
Dużą zaletą jest także bliskość terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości, po południowej stronie znajduje się niewielki Park Kuźniczki, a w promieniu 1 200 metrów znajdują się duże tereny zielone: tereny leśne Podleśna Polana, Park im. Jana Pawła II oraz Park Millenium Gdańska.

Niniejsza prezentacja ofert nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Nieprawidłowy adres E-mail