Wrocław, gen. Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na wynajem
2616.44 PLN, Pow. 33,54 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
33,54 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Wrocław Krzyki , gen. Jana Henryka Dąbrowskiego
Rok budowy:
2016
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
WRODAB077
Cena za m2:
78.01 PLN
Opis inwestycji:
Nieruchomość znajduje się w Centrum Wrocławia, w bliskim sąsiedztwie Dworca PKP Wrocław Główny oraz Starego Miasta. Budynek składa się z pięciu kondygnacji nadziemnych i jednej kondygnacji podziemnej, stanowiącej garaż wielostanowiskowy. Inwestycja posiada również kameralnie urządzone i zadbane patio z elementami zieleni. Ponad 75% lokali mieszkalnych, to mieszkania typu studio oraz mieszkania dwupokojowe o zróżnicowanych układach i metrażach. Ostatnia kondygnacja, to mieszkania posiadające w pełni funkcjonalną antresolę. Wszystkie lokale są wykończone w dobrym standardzie „pod klucz”, posiadają wyposażone w meble oraz sprzęt AGD kuchnie i łazienki. W każdym mieszkaniu zaprojektowano szafy na ubrania. Kolorystyka mieszkań jest zgodna z preferencjami osób młodych i odpowiednia dla rodzin z małymi dziećmi. Każde mieszkanie zostało indywidualnie zaprojektowane przez architektów, co sprawia, że każdy z najemców poczuje się jak u siebie. Najemcy korzystający z usług Funduszu Mieszkań na Wynajem będą mogli wynająć również miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórkę lokatorską. Swoją ofertę Fundusz kieruje jednocześnie do firm, chcących wynająć mieszkania dla swoich pracowników lub na potrzeby prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. W budynku znajdują się do wynajęcia również lokale usługowe i biurowe

Cena czynszu za lokal dotyczy umowy na 24 miesiące.
Do ceny czynszu za lokal należy doliczyć opłatę eksploatacyjną w wysokości 7,50 PLN za metr kwadratowy /związaną z utrzymaniem części wspólnych w budynku/ oraz media zgodnie z odczytem liczników.


Lokalizacja:
Nieruchomość znajduje się w obrębie Południe, część miasta - Krzyki, nieopodal Starego Miasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe zlokalizowane przy ul. Dworcowej, Kościuszki, Małachowskiego oraz Pułaskiego zapewniając doskonałą komunikację. Zaledwie kilkaset metrów dzieli nieruchomość od Dworca Wrocław Główny oraz Dworca PKS. Dzięki bliskości ulicy Pułaskiego zapewnione jest również dogodne połączenie samochodowe z centrum miasta i innymi dzielnicami Wrocławia. Zaledwie kilka minut spacerem zajmuje dotarcie do najbliższych przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów czy liceów. Dogodny dostęp zapewniony jest również do szkolnictwa wyższego, które jest zlokalizowane w północnej części Starego Miasta. Położenie inwestycji gwarantuje bliski dostęp do licznych sklepów, galerii handlowych, punktów usługowych, aptek, bibliotek czy szpitala. W bliskim sąsiedztwie znajdują się również tereny rekreacyjne i spacerowe takie jak: Park Mikołaja Kopernika, Wzgórza Partyzantów. W najbliższej przyszłości (4 kwartał 2017) w odległości ok 1 km od nieruchomości zostanie otworzona Galeria Wroclavia o kubaturze 1 mln m³, powierzchni 71 tys. m², w której między innymi powstanie 200 sklepów, 20 sal kinowych oraz 2 300 miejsc parkingowych.

Komunikacja:
Dworzec Wrocław Główny - 400 m.
Dworzec PKS - 700 m.
Linie tramwajowe: OL, OP, 3, przystanek ul. Małachowskiego - 350 m; ul. Kościuszki - 350 m.
Linie autobusowe: 114, 120, 145, 146, 149, 900P, 901, A, przystanek ul. Kościuszki 200 m.
Linie autobusowe: 106, 148, 206, 245, N, przystanek ul. Dworcowa 200 m.
Linie autobusowe: 240, 250, przystanek ul. Pułaskiego 450 m.

Szkoły, przedszkola, żłobki:
Niepubliczny Żłobek i Punkt Przedszkolny u Kubusia - 700m.
Przedszkole nr 35 Tęczowy Domek - 500 m.
Przedszkole nr 50 Mały Kolejarz - 750 m.
Przedszkole nr 43 - 850 m.
Szkoła Podstawowa nr 2 - 550 m.
Szkoła Podstawowa nr 71 - 800 m.
Gimnazjum Nr 14 im. Hugona Kołłątaja - 600 m.
Liceum Profilowane nr V - 600 m.
XIII LO im. Aleksandra Fredry 850 m.
Uniwersytet Wrocławski - 2,1 km.

Służba zdrowia:
Przychodnia POZ Pro-Med - 400 m.
Przychodnia Lekarska Onkomed - 450 m.
Szpital Wojewódzki - 3 km.

Wybrane atrakcje:
Stare Miasto - 2,5 km.
Dominikański - 1 km.
Arkady - 1 km.
Renoma - 1 km.
Park Kopernika - 1 km.
Plac Partyzantów - 1 km.
Panorama Racławicka - 1,7 km.
Galeria Wroclavia - 1 km (otwarcie 4 kwartał 2017)

Niniejsza prezentacja ofert nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Nieprawidłowy adres E-mail