Dlaczego warto

Dlaczego warto


FMnW – nowa jakość najmu

Stabilizacja

Umowa z Funduszem daje Ci pewność, że nic Cię nie zaskoczy, jeśli tylko będziesz wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Co więcej, przysługuje Ci prawo pierwszeństwa do przedłużenia umowy najmu zajmowanego przez Ciebie mieszkania. Możesz też zameldować się w lokalu, a także wynająć go z drugą osobą – wystarczy, że z przyszłym współlokatorem podejdziesz do wspólnej weryfikacji finansowej.

Komfort

Twoje mieszkanie z FMnW znajduje się w nowym, reprezentacyjnym budynku, na osiedlu dobrze skomunikowanym z centrum miasta. Sąsiaduje ze sklepami, szkołami, przedszkolami, ale także kawiarniami, parkami i skwerami, gdzie możesz uprawiać sport, spotkać się z przyjaciółmi lub pójść z dzieckiem na spacer. Twoje mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie „pod klucz” – ma doskonale wyposażoną łazienkę, kuchnię wraz ze sprzętem AGD (w tym: zmywarką) oraz eleganckie szafy na Twoją garderobę.

Masz auto lub coś większego do przechowania? Pamiętaj, że możesz też wynająć miejsce w garażu podziemnym lub komórkę lokatorską.

Oszczędność

W FMnW wynagradzamy długoterminowe zobowiązania. Im dłużej chcesz wynajmować mieszkanie, tym niższy czynsz masz do zapłaty. Jeśli więc nie planujesz przeprowadzki w ciągu najbliższych 4 lat, możesz osiągnąć największe oszczędności.

Serwis 24/h

W mieszkaniu z FMnW obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Pomoc uzyskasz tu w Centrum Obsługi Klienta lub u zarządcy nieruchomości, do którego możesz zgłosić się w sprawach wszelkich awarii lub usterek.