Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Oferta dla firm Funduszu Mieszkań na Wynajem

Od września br. Fundusz Mieszkań na Wynajem wprowadził ofertę najmu mieszkań dla firm – przeznaczonych zarówno na cel mieszkaniowy dla pracowników, jak i do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Aktualnie w ofercie Funduszu znajdują się mieszkania zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Saperskiej oraz w Piasecznie, przy ulicy Gen. mjr J.Grochowskiego. Wszystkie lokale znajdują się w nowych budynkach, są kompletnie wykończone i gotowe do wprowadzenia się. Te w Piasecznie są dodatkowo wyposażone w meble; stoły, kanapy, biurka. Umowę najmu można podpisać na okres od 6 miesięcy do kilku lat. Wysokość czynszu jest uzależniona od długości trwania umowy, im dłuższy czas jej trwania, tym niższa cena. Ponadto, firma podpisująca umowę z FMnW ma możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla swoich pracowników.
Dobre skomunikowanie z centrum miasta lokali dostępnych w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem, jak i rozwinięta infrastruktura w okolicy inwestycji sprawiają, że oferta najmu mieszkań jest atrakcyjna dla firm szukających średniej wielkości biur, w spokojnym otoczeniu, dalekim od korporacyjnych biurowców, lub dla pracodawców chcących zapewnić swoim pracownikom komfortowe mieszkania za pośrednictwem wiarygodnego i pewnego partnera.
Oferta mieszkań do wynajęcia dla firm znajduje się na stronie www.jakusiebie.pl.
Po zapoznaniu się z nią, w celu rezerwacji konkretnego mieszkania, należy skorzystać z formularza dostępnego przy każdej ofercie najmu lub zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta pod numer: 801 800 388 lub 22 468 84 60.