Znajdź biuro lub mieszkanie dla pracowników

Oferta – klient firmowy


Od września br. Fundusz Mieszkań na Wynajem wprowadził ofertę najmu mieszkań dla firm – przeznaczonych zarówno na cel mieszkaniowy dla pracowników, jak i do prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Aktualnie w ofercie Funduszu znajdują się mieszkania zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Saperskiej 32 B, w Gdańsku przy ul. Kilińskiego 1  oraz w Piasecznie przy ulicy Gen. mjr J.Grochowskiego 5. Wszystkie lokale znajdują się w nowych budynkach, są kompletnie wykończone i gotowe do wprowadzenia się. Te w Piasecznie są dodatkowo wyposażone w meble; stoły, kanapy, biurka. Oferujemy możliwość podpisania długoterminowej umowy najmu (od 6 miesięcy do kilku lat) ze stabilnym partnerem wraz z gwarancję niezmienności wysokości czynszu w trakcie trwania umowy oraz pakietem wsparcia dla najemcy. Wysokość czynszu jest uzależniona od długości trwania umowy. Ponadto, firma podpisująca umowę z FMnW ma możliwość wynajęcia miejsc parkingowych dla swoich pracowników.

Dobre skomunikowanie z centrum miasta lokali dostępnych w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem jak i rozwinięta infrastruktura w okolicy inwestycji sprawiają, że oferta najmu mieszkań jest atrakcyjna dla firm szukających średniej wielkości biur lub dla pracodawców chcących zapewnić swoim pracownikom komfortowe mieszkania za pośrednictwem wiarygodnego i pewnego partnera.
W celu zgłoszenia zainteresowania najmem mieszkania prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt z Centrum Obsługi Klienta pod numer: 801 800 388 lub 22 468 84 60.
Prosimy o zapoznanie się z Zasadami oferowania mieszkań na wynajem dla firm (link).
Zapraszamy do galerii zdjęć przykładowych mieszkań (link).

Kod zabezpieczający:

security code

Przepisz kod (małe litery):

Submit