Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Pierwsze mieszkania Funduszu Mieszkań na Wynajem w aglomeracji warszawskiej – Piasecznie.

Fundusz Mieszkań na Wynajem, komercyjny projekt powstały z inicjatywy Banku Gospodarstwa Krajowego, po inwestycjach w Poznaniu i Gdańsku, przedstawia ofertę kolejnych mieszkań, tym razem w aglomeracji warszawskiej.

W ofercie Funduszu znajdują się 122 mieszkania zlokalizowane w budynku przy ul. Gen. mjr Jana Grochowskiego 5 w Piasecznie. W odróżnieniu od dotychczasowych lokali znajdujących się w ofercie Funduszu Mieszkań na Wynajem, mieszkania są kompletnie wyposażone w meble, sprzęt AGD, RTV, a także drobny sprzęt codziennego użytku. Większość z nich ma obszerne balkony lub tarasy, a te zlokalizowane na parterze – ogródki. Mieszkania mają zróżnicowane metraże, najmniejsze z nich – 32 m².

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się rozbudowana sieć handlowo – usługowa oraz obiekty użyteczności publicznej: przedszkola, szkoły, apteka, przychodnie i szpital. Dojazd samochodem do centrum Warszawy zajmuje ok. 40 min, koleją podmiejską ze stacji Piaseczno do stacji Śródmieście ok. 37 min.

Lokalizacja mieszkań należących do Funduszu Mieszkań na Wynajem jest optymalną propozycją dla osób pracujących np. na warszawskim Służewcu Przemysłowym. Dojazd do tej stacji z Piaseczna zajmuje zaledwie ok.16 min. Biorąc pod uwagę fakt, że warszawski Służewiec to aktualnie największe zagłębie biurowe w Polsce, mieszkania z oferty FMnW są atrakcyjną alternatywą dla osób tam pracujących, które chcą szybko i bezproblemowo dojeżdżać do pracy, równocześnie optymalizując koszty najmu mieszkania.