Poznań

Poznań


Nowa inwestycja w Poznaniu, ul. Czarnieckiego
Planowany termin oddania: 2 półrocze 2017

Nieruchomość składa się z 151 mieszkań w tym: 52 lokale jednopokojowe, 67 dwupokojowych oraz 32 trzypokojowe. Wszystkie mieszkania będą wykończone „pod klucz” oraz będą posiadać wyposażone w meble i sprzęt AGD kuchnie a także łazienki. Dodatkowo w ofercie znajdzie się 664 m2 powierzchni handlowo-usługowej.
Inwestycja w Poznaniu będzie bardzo dobrze położona, pod kątem komunikacji miejskiej. Odległość od ścisłego centrum miasta wynosi około 2 km, natomiast od Dworca Głównego w Poznaniu około 1,6 km. W sąsiedztwie budynku dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa; Stary Browar (1,8 km), Kupiec Poznański (2,3 km), Poznań City Center (1,1 km). Dodatkowo, w okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe, parki, a także obiekty sportowe.
W najbliższym otoczeniu budynku znajduje się aż 6 uczelni wyższych, w większości oddalonych o niespełna 2 km; Akademia Ekonomiczna – Collegium Altum (1,6 km), Uniwersytet Ekonomiczny (1,9 km), Akademia Muzyczna (2 km), Politechnika Poznańska (około 2,1 km), Uniwersytet Medyczny (2,2 km), Uniwersytet Artystyczny (2,5 km).

Poznan

Nowa inwestycja w Poznaniu, ul. Bóżnicza 8
Planowany termin oddania: 1 kwartał 2018

W budynku znajdzie się 149 lokali o metrażach od 27m² do 69m², w tym 73 jednopokojowych, 41 dwupokojowych oraz 35 trzypokojowych mieszkań. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta z bardzo dobrym dostępem komunikacyjnym; w bliskim sąsiedztwie budynku znajdują się: Stary Rynek, Uniwersytet Artystyczny, stacja PKP i dworzec PKS.

Wszystkie mieszkania oferowane przez Fundusz Mieszkań na Wynajem znajdują się w nowych budynkach, są wykończone w dobrym standardzie „pod klucz”, posiadają w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD kuchnie i łazienki oraz szafy ubraniowe.

Wizualizacja_Bóżnicza 8 w Poznaniu