Aktualności

Najnowsze informacje na temat Funduszu Mieszkań na Wynajem

Fundusz Mieszkań na Wynajem udostępnia pierwsze mieszkania w Warszawie

Zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum Warszawy, tuż obok stacji metra i w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Do tego liczne przedszkola, szkoły, ośrodki akademickie, a także parki, ścieżki rowerowe, obiekty sportowe, sklepy i przychodnie. Oferty najmu pierwszych 87 mieszkań w budynku Przy Agorze 26 są już dostępne na stronie www.funduszmieszkan.pl.

Wszystkie lokale są wykończone „pod klucz”, m.in. w wysokiej jakości meble w kuchniach i łazienkach, oświetlenie oraz sprzęt AGD. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki najmu, w tym stałą cenę w całym okresie obowiązywania umowy oraz prawo pierwszeństwa przy jej przedłużaniu. To oferta zarówno dla ludzi mobilnych i aktywnych zawodowo, jak i dla osób szukających stabilizacji, m.in. rodzin z dziećmi

Już dziś zarezerwuj mieszkanie za pośrednictwem formularza dostępnego przy każdej ofercie na stronie www.funduszmieszkan.pl lub zadzwoń pod numer 801 800 388 (+48 22 468 84 60 dla użytkowników wykonujących połączenie z zagranicy). Zachęcamy też do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: www.facebook.com/FunduszMieszkanNaWynajem. Kolejne 141 mieszkań już w październiku.

Przy Agorze