Czujesz, że kredyt na lata nie jest dla Ciebie? I słusznie! Odkryj najem na miarę Twoich potrzeb!

Czujesz, że kredyt na lata nie jest dla Ciebie? I słusznie! Odkryj najem na miarę Twoich potrzeb!


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowoczesną  formą najmu na Targi Mieszkań i Domów EXPO XXI w Warszawie, gdzie zaprezentujemy ofertę Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Na uczestników czekają:

  • Możliwość poznania oferty mieszkań w 5 atrakcyjnych lokalizacjach w Warszawie
  • Możliwość bezpośredniego kontaktu z doradcą Funduszu
  • Konsultacje/porady z zakresu bezpiecznej umowy najmu

Uwaga!

Dodatkowo  dla uczestników Targów przygotowaliśmy bezpłatne seminarium nt. bezpiecznego najmu, które poprowadzi p. Magdalena Miązek, Dyrektor Biura Zarządzania Najmem.

Jeśli zależy Ci na:

Stabilizacji – umowa z Funduszem daje Ci pewność, że nic Cię nie zaskoczy.

Komforcie – Twoje mieszkanie znajduje się w nowym, reprezentacyjnym budynku, na osiedlu dobrze skomunikowanym z centrum miasta.

Wysokim standardzie mieszkania – z doskonale wyposażoną łazienką, kuchnią wraz ze sprzętem AGD oraz eleganckimi szafami na Twoją garderobę.

Oszczędności – w FMnW wynagradzamy długoterminowe zobowiązania. Im dłużej chcesz wynajmować mieszkanie, tym niższy czynsz masz do zapłaty.

24-godzinnym serwisie – nasza obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Pomoc uzyskasz w Centrum Obsługi Klienta lub u zarządcy nieruchomości, do którego możesz zgłosić się w sprawach wszelkich awarii lub usterek.

I wielu innych dodatkowych udogodnieniach, w tym możliwości wynajęcia miejsca w garażu podziemnym lub komórki lokatorskiej…nasza oferta jest skierowana do Ciebie!

Czekamy na Was 17 i 18 lutego (sobota, niedziela) w godzinach 10:00-17:00 na Targach Mieszkań i Domów Expo XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Link do strony www organizatora: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/warszawa/

Znajdź nas na Facebook’u: https://www.facebook.com/FunduszMieszkanNaWynajem/

Rejestracja: https://www.mieszkaniowi.pl/bilet/zakup