Gdańsk, Jana Kilińskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
od 6 999 PLN netto
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 91,26 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pomieszczeń: 4
  • Lokalizacja : Gdańsk Wrzeszcz Dolny , Jana Kilińskiego
  • Rok budowy : 2015
  • Piętro: 0 na 5
  • Numer oferty : GDAKILU03
  • Cena za m2 : 76.69 PLN netto

Lokal użytkowy usytuowany na parterze z wejściem i witryną od ulicy Kilińskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do Galerii Handlowej Metropolia.

OPIS INWESTYCJI: Browar Gdański to prestiżowa inwestycja zlokalizowana na terenie dawnego browaru w historycznej części Gdańska Wrzeszcza. W sąsiedztwie odrestaurowanych zabytków, zostały wkomponowane nowoczesne zespoły apartamentowe, które w idealny sposób korespondują z historycznym charakterem Dolnego Wrzeszcza. Jest to inwestycja będąca unikatowym przedsięwzięciem na skalę ogólnopolską, łącząca historię z nowoczesnością. Na terenie kompleksu, obok budynków mieszkalnych wykończonych w wysokim standardzie, zaplanowany został również kompleks budynków usługowo - handlowych oraz powierzchnie biurowe, które dzięki harmonijnemu połączeniu zabytkowej zabudowy z nowoczesną architekturą, tworzą miejsce o szczególnym charakterze. Nie tylko dla mieszkańców, zostaną udostępnione również obiekty kulturalno-rozrywkowe, rekreacyjne oraz wyjątkowa atrakcja tego miejsca - mini browar. Browar Gdański został wybrany najlepszą inwestycją mieszkaniową Trójmiasta w 2013r., a także zdobył IV miejsce w plebiscycie na najciekawszą inwestycję Trójmiasta 2014r.

LOKALIZACJA : Lokal znajduje się na prestiżowym Osiedlu Browar Gdański zlokalizowanego w historycznej części Wrzeszcza. Miejsce to cechuje elegancja, niebanalna architektura, ciekawe detale, duże witryny zapewniające dostęp światła, a także wyjątkowa lokalizacja, dzięki którym prowadzona działalność będzie w każdym przypadku niepowtarzalna. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tereny zielone m.in. Park Kuźniczki i Plac Wybickiego. W niedalekiej odległości kilkuset metrów mamy trzy galerie handlowe (Manhattn, Galeria Bałtycka, Galeria Metropolia), biura zaplecze handlowo usługowe. Ponadto tuż obok znajduje się stacja kolejowa Gdańsk Wrzeszcz, która jest dużym węzłem przesiadkowym dla całego Trójmiasta łączącym w sobie SKM, PKP i PKM oraz pętlę autobusową.

OPIS LOKALU:
Składa się z trzech pomieszczeń: powierzchni usługowej, pomieszczenia socjalnego i toalety o łącznej powierzchni użytkowej 91,26 m2.
Lokal wyposażony jest we wszystkie niezbędne instalacje: centralne ogrzewanie, wentylacja, instalacja elektryczna i sanitarna. Ogrzewanie za pomocą instalacji MPEC.
Wysokość pomieszczeń 310 cm.
Duże witryny zapewniają możliwość bardzo dobrej ekspozycji prowadzonej działalności oraz pozyskania nowych klientów.
Przed lokalem istnieje możliwość zaparkowania pojazdów.
Lokal w stanie deweloperskim z możliwością dostosowania wnętrza do profilu prowadzonej działalności.

Lokal z przeznaczeniem na działalność handlową, usługową, medyczną, biurową, czy małą gastronomię (kawiarnia, cukiernia, bar).

Zgoda Wynajmującego na koncesję ABC

Kaucja lub Gwarancja Bankowa wymagana w wysokości trzymiesięcznych kosztów najmu brutto (czynsz + opłata eksploatacyjna + VAT).
Istnieje możliwość dodatkowego wynajmu miejsc postojowych w garażu podziemnym, a także schowka.
Podana cena jest kwotą netto uwzględniającą czynsz dodatkowo najemca uiszcza opłąte eksploatacyjną w wysokosci 6PLN/mkw. i media wg. zużycia.

Osoba do kontaktu:
Maciej Okoń
tel. 502 630 150