Oferta dla biznesu

Oferta dla klientów biznesowych

Jeśli Twoja firma poszukuje mieszkań dla pracowników - nasza oferta jest także dla Ciebie. Naszymi klientami są korporacje, wynajmujące mieszkania pracownikom, którzy zmieniają miejsce zamieszkania w związku z realizowanym kontraktem. Lokale mogą być także bazą noclegową dla firm, których pracownicy często wyjeżdżają służbowo do danego miasta. To doskonała alternatywa dla długotrwałych pobytów hotelowych. Nie bez znaczenia jest komfort mieszkania, wysokiej klasy wyposażenie AGD i bliskość do największych centrów biznesowych. Na życzenie klienta możemy dodatkowo doposażyć mieszkanie w meble i sprzęty w oczekiwanym przez pracowników standardzie. W każdym z budynków oferujemy całodobowy serwis, który sprawdzi się w sytuacji wszelkich awarii lub usterek. Tu Twoi pracownicy poczują się jak w domu. Ty otrzymasz jedną umowę, niezależnie od liczby wynajmowanych mieszkań i jedną fakturę VAT. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, zapewniającym elastyczne i stabilne warunki najmu w całym okresie trwania umowy.

W naszych mieszkaniach możliwe jest także prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej.

Sprawdź ofertę i skontaktuj się z nami aby poznać warunki współpracy biznesowej. Podane ceny ofertowe są cenami netto należy do nich doliczyć należny podatek Vat.

 

Część naszych nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale użytkowe. Warto podkreślić, że każda z inwestycji jest zlokalizowana w atrakcyjnej części miasta, blisko centrów biznesowych, przystanków komunikacji miejskiej, szkół i przedszkoli.

To idealne miejsce na Twoją działalność usługową. Sprawdź wolne lokale użytkowe i skontaktuj się z nami, aby poznać warunki współpracy biznesowej.

Obejrzyj film: